Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dingchen Industry (HK) Co.,Limited

Im Online Czat teraz

Dingchen Industry (HK) Co.,Limited

1 2 3 4
Dingchen Industry (HK) Co.,Limited Dingchen Industry (HK) Co.,Limited Dingchen Industry (HK) Co.,Limited Dingchen Industry (HK) Co.,Limited

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : Dingchen
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2012
pc Export : 90% - 100%
Dingchen Industry (HK) Co., Limited to firma zajmująca się wieloma operacjami, koncentrująca się na surowcu chemicznym i produkcie z tworzyw sztucznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby rozszerzyć nasz rynek zamorski, zapewniając klientom wysoką jakość i odpowiedzialne usługi, i zobowiązujemy się do zapewnienia bezpieczeństwa i terminowej dostawy towarów. Mamy nadzieję, że wprowadzimy najlepsze produkty Chin do wszystkich zagranicznych przyjaciół, aby promować przyjazne stosunki międzynarodowe i rozwój świata.

Nasi klienci w całej Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Południowej i innych częściach świata.

Firma utrzymywała, że ​​"marketing, jakość, technologia, wysoka jakość usług" to nasza koncepcja rozwoju, w celu zaspokojenia potrzeb ludzi z całego świata. W tym samym czasie mamy znakomitą obsługę posprzedażną, witamy wszystkich znajomych, którzy negocjują z nami!

Szczegóły kontaktu
Dingchen Industry (HK) Co.,Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Roger Lee

Tel: 86-25-58270626

Faks: 86-25-58270626

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)